LinkedIn: 25 mellores expertos en redes sociais a seguir

guía de mercadotecnia linkedin

Jason Miller publicou recentemente nas redes sociais que sentía que parira cando finalmente se publicou a súa nova creación. Sen dúbida, está orgulloso deste bebé. O Guía de LinkedIn para comerciantes sofisticados é fantástico ... creativo, colorido e cheo de consellos de diferentes profesionais do marketing, diferentes casos de uso e unha chea de recursos. Se aínda non o descargaches, descárgao e utilízao como unha lista de comprobación de como estás a traballar a túa rede empresarial en LinkedIn.

Esta guía escribiuse pensando en vostede, o comerciante sofisticado. Prepárate para levar a túa mercadotecnia en redes sociais ao seguinte nivel, toca a mentalidade profesional e adopta as vastas oportunidades que agardan: aumentar a conciencia, influír na percepción, xerar clientes potenciais e, finalmente, xerar ingresos con LinkedIn.

Descarga o noso novo libro electrónico e aprende:

  1. Por que a túa empresa necesita comercializar en LinkedIn
  2. Como aproveitar as potentes solucións de marketing de LinkedIn para impulsar os teus obxectivos
  3. Como ampliar o alcance do seu marketing de contido compartindo contido relevante e dirixido cos profesionais do mundo
  4. Como involucrar aos profesionais da empresa con anuncios de display ricos e anuncios de texto altamente orientados
  5. E moito máis!

Quedei absolutamente impresionado ao descubrir que figuraba entre os demais líderes da industria que tanto admiro e respeto. Aquí está a lista:

  1. Jay baer - Relator, autor, consultor do blog Convencer e converter. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Director Senior, Marketing Global en SAP, presidente e cofundador
    de Business2Community con blog Insider de marketing B2B. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Director do grupo Medios e Compromiso de WCG, unha empresa de W2O con blog Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Consultor, altofalante, blogueiro. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - Vicepresidente de mercadotecnia en Infinigraph, autor, relator. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, fundador e CEO de Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Columnista. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Xefe de estratexia dixital en Jolt, mercadotecnia dixital, autor, relator. Twitter: @steveology Linkedin.
  9. Barry Feldman - Propietario en Feldman Creative, altofalante. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - Xefa de contido en Profesores de mercadotecnia, Autor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - presidente de Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO de DK New Media, Xefe de mercadotecnia en CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO de Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO en Explorador de redes sociais, Autor dixital para pemes, altofalante. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - Local Likeable de CEO, autor, altofalante. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Fundadora de Wired Advisor ™, Altofalante. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Estratexista de mercadotecnia, relator, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr. Manager, Marketing de Contidos, Solucións de Marketing de LinkedIn. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, CEO de TopRank Marketing en liña, Autor, Relator @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Fundador en Content Marketing Institute, Autor, Relator. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Experto en LinkedIn, autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, relator. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Director global de mercadotecnia en LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Fundador de Social Media Examiner, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - Vicepresidente de mercadotecnia en Kelly Services, autor, relator. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comentarios

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    No artigo anterior mencionou algúns prefacios sobre o marketing en redes sociais; por esas razóns, definitivamente descargarei o seu libro electrónico. Unha cousa máis publicaches unha lista de persoas realmente admirable.

¿Que pensas?

Este sitio usa Akismet para reducir o spam. Aprende a procesar os teus datos de comentarios.